Carrie Henn 42 let


Celým jménem Caroline Marie Henn se narodila 7. května 1976 v Panama City na Floridě. Díky otci, který pracoval jako důstojník u U.S. Air Force strávila Carrie velkou část svého mládí v Anglii, kde posléze v 11 letech ve škole v Lakenheath, prochází konkurzem, a přesto, že neměla žádné herecké ani divadelní zkušenosti, je obsazena do filmu VETŘELCI.

Zde ztvárnila svou doposud první a pravděpodobně poslední filmovou roli. Roli malé dívky s jménem Newt, jež si vezme pod svá ochranná křídla Ellen Ripley (Sigourney Weaver) v druhém pokračování série. Je oceněná cenou Saturn za nejlepší dětský herecký výkon za rok 1987, v tentýž rok je také nominována na cenu Young Artist a v roce 2003 je Carrie spolu-nominována na ocenění DVD Exclusive za její filmový komentář k edici Alien Quatrilogy. V roce 1992 navštíví premiéru Alien 3 společně s Sigourney Weaver, se kterou udržuje kontakt. Nechává se častokrát slyšet, že se nehodlá vracet k filmové „kariéře“.

Po získání titulu v liberálních studiích a vývoji dítěte z Kalifornské státní univerzitě se provdá za Nathana Kutchera, se kterým se seznámila při studiu. Dnes žije a pracuje jako učitelka na základní škole ve městě Atwater.


7.5.1976
Panama City, Florida, USA
Carrie Henn imdb Carrie Henn csfd

Carrie Henn oblíbené filmy

90 Vetřelci
Vetřelci
1986

1986Vetřelcifilm


Aktualizace osobnostního profilu Carrie Henn: 6.2. 2019 21:27

Sitemap